Онлайн уроки для початкової школи: як записатися, як проходять уроки

Онлайн уроки для початкової школи: як записатися, як проходять уроки

Незважаючи на ситуацію в Україні, діти не повинні залишатись без знань. У зв'язку з цим МОН передбачило кілька навчальних форматів:

  • офлайн;

  • онлайн;

  • сімейний.

Дистанційне навчання в режимі онлайн вважається найбільш ефективним та зручним. Діти можуть отримувати знання, перебуваючи у будь-якій точці світу, навчатися за гнучким графіком у комфортному темпі. Якщо вас цікавить, як проходять онлайн уроки для початкової школи, як записатися на заняття – ознайомтеся з даним матеріалом. Як приклад послужить Онлайн Школа 977. Саме цю платформу позитивно відзначають багато учнів та батьків у своїх відгуках.

Як проходять онлайн уроки для початкової школи

Через різницю часових поясів, а також для зручності учнів заняття проходять у дві зміни. Перша починається о 9.00, друга стартує о 15.00. Урок триває від 30 (для першокласників) до 40 хвилин (для старших дітей – 3-4 клас). До переліку дисциплін, що вивчаються, входять абсолютно всі предмети, зазначені в державній освітній програмі.

Окрім занять для дітей проводяться зустрічі з викладачами. Там їх навчають корисним навичкам виступу перед великою кількістю людей.

Що стосується викладацького складу, у штаті працюють виключно професіонали, які регулярно проходять різні курси, що підвищують кваліфікацію. Вчителі Школи 977 знають і вміють правильно подавати предмет, щоб дійсно зацікавити учня, розбудити в ньому потяг до знань.

Онлайн уроки для початкової школи: варіанти навчання

Для школярів передбачено кілька навчальних варіантів.

  • «Онлайн-учень» – навчальний процес здійснюється в режимі реального часу, зручну для дитини зміну.

  • «Учень» – також стандартний процес навчання, проте немає прив'язки до часу. Графік вільний. Школяр має постійний доступ до всієї інформації. Доступні щотижневі консультації викладачів.

  • "Екстерн" - самостійне вивчення матеріалів (останні також у відкритому доступі). Періодично вчитель перевіряє роботи учня, консультує його (раз на тиждень).

Щоб зрозуміти, чи дитині підходить подібна форма навчання, існує безкоштовний пробний урок (для всіх тарифних пакетів).

Як записатися на онлайн уроки для початкової школи

Тут все просто, в першу чергу, потрібен ПК або ноутбук і стабільний інтернет.

Далі:

  • підготуйте документацію (договір, заява, медична довідка, особиста справа учня);

  • виберіть потрібний тарифний пакет;

  • ваша дитина починає вчитися.

Детальні розцінки на онлайн уроки для початкової школи можна переглянути на сайті Онлайн Школи 977.